2726
عنوان

کنکور۹۶

124 بازدید | 12 پست

یادش بخیر سال۹۶ چقدر ذوق و شوق و امیدددددددد وار بودم به اینده ام

با اینکه مجاز دولتی بودم اما دولتی نیاوردم. 

دقیقا از بعد از اون اعتماد بنفسمو از دست دادم و دیگه هی ریدم ب زندگی و خراب کردم .....

ای کاش یچیز خوب قبول میشدم سرگذشتم عوض میشد....

امیدوارم شماها هرچیزی میخاین بدست بیارین

انتخاب رشته استرسش خیلی بیشتر از این مرحله اس

چرا فکر میکنید مجاز شدن به معنای قبول شدنه 🤔

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا فکر میکنید مجاز شدن به معنای قبول شدنه 🤔

اره منم خیلی امیدواربودم با رتبه ای ک داشتم رشته هایی ک زدم قبول نشدم.... وگرنه رسته ضعیف تر میزدم اوکی بود

اره منم خیلی امیدواربودم با رتبه ای ک داشتم رشته هایی ک زدم قبول نشدم.... وگرنه رسته ضعیف تر میزدم ا ...

فدای سرت 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

منم سال 96 کنکور دادم

اون.موقع مثه تو امیدوار بودم

بعدشم که سلسله مراتب هی گند زدم به زندگیم

امسال دوباره کنکور دادم

بازم خراب کردم

رتبم 1100 شد 

اما امیدوارم

من هیچ وقت نمیبازم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
منم سال 96 کنکور دادم اون.موقع مثه تو امیدوار بودم بعدشم که سلسله مراتب هی گند زدم به زندگیم امسا ...

رتبه ات خوبه ک....خداروشکر تو هنوز راهی ب سوی روشنایی داری. موفق باشی.

رتبه ات خوبه ک....خداروشکر تو هنوز راهی ب سوی روشنایی داری. موفق باشی.

همه دارن

تو هم داری 

حقتو بگیر

من اگه قبول نشم رشته مورد علاقم بازم جا نمیزنم

از یه راه دیگه وارد میشم

من باید به جایگاهم برسم اخه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
افرین.... با این اراده قوی از الان بهت میگم برنده ای....

فعلا که ناامید شدم با رتبه اووردنم

تازه یک ساعت گریه کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40