2703
2553
عزیزم رتبت خوبه اما صرفا دانشگاه مهم نیست که ی رسته خوب بخون که کار باشه...کامپیوتری بهتره

درسته عزیزم حق با شماست ولی خانوادم شریف براشون مهمه

و خدایی که به شدت کافی ست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
واااقعا؟؟انشالله 😍😍😍😍😘

بومی تهران هستید؟

ب چ رشته ای علاقه دارید؟

صرفا دانشگاه واستون مهمه؟

امیرکبیرو صنعتی اصفهانم دانشگاه های خیلی خوبی هستن 

و همینطور علم و صنعت و فردوسی و خولجه نصیر

درسته عزیزم حق با شماست ولی خانوادم شریف براشون مهمه

وای چقدر بد..امیدوارم ی چیزی قبول شی که اینده داشته باشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بومی تهران هستید؟ ب چ رشته ای علاقه دارید؟ صرفا دانشگاه واستون مهمه؟ امیرکبیرو صنعتی اصفهانم دانش ...

بله عزیزم بومی هستم علاقه ام به معماری و عمران هست ولی منطقم میگه برم فرهنگیان🙄و اینکه اطرافیان به شدت میگن اگه میتونی برو شریف که اپلای راحت بشه برات،ولی خودم میترسم که نکنه نتونم،و اینکه امیر کبیر واقعا جزو اولویت هامه ولی ینی شریف نمیتونم بیارم معماری یا عمران🤔

وای چقدر بد..امیدوارم ی چیزی قبول شی که اینده داشته باشه

مرسی عزیزدلم😍بالاخره خانواده بد ادم رو نمیخواد ولی بعضی وقتا شرایط ایجاب میکنه🤷🏻‍♀️

بله عزیزم بومی هستم علاقه ام به معماری و عمران هست ولی منطقم میگه برم فرهنگیان🙄و اینکه اطرافیان به ...

صنعتی شریف معماری نداره 

عمران احتمال ۸۰ ۹۰ درصد قبول میشین

اگه ب  رشته های فنی و کار کامپیوتر و نرم افزار علاقه داشته باشید فرهنگیانو هیچوخ غضه شو نمیخورید 

چون واسه کسی ک شریف خونده موقعیتای مناسبتری پیش میاد 

البته هر چندم دبیر ممکنه درآمدش بالا باشه 

ولی حیفه رتبه ی خوب ریاضی بره فرهنگیان:)

2706