2733
2734

چرا هیچ کارنامه ای نیس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
آره میشه

حتی سراسری؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من طبق سایت کانون میگم رتبه ات چنده و چه منطقه ای؟ چه شهرایی میتونی بزنی؟

۳۹ هزار منطقه ۳

دانشگاه ازاد روانشناسی داره؟من قبولی کانون ندیدم ازش

آره دانشگاه آزادم داره پیام نورم داره

خاک تو سرم کنن من غیر انتفاعی و اصلا تو ثبت نام وارد نکردم

خاک تو سرم کنن من غیر انتفاعی و اصلا تو ثبت نام وارد نکردم

غیر انتفاعی مدرکش زیاد معتبر نیست

پیام نور مدرکش بهتره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738