2726
عنوان

يه مسلمون هس برام اينو ترجمه كنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 25 پست
این یعنی چی

پردیس و دانشگاه ازاد که پولیه 

فقط پردیس اینه که مثلا شما دانشگاه تهران درس میخونی ولی پول میدی . زیادم هست پولش فککنم ترمی ۹-۱۰ هست البته بستگی به رشته داره 

ولی رو مدرکی که در اخر میگیری نمینویسن پردیس فقط اسم دانشگاه رو که من اینجا دانشگاه تهران رو مثال زدم مینویسن

کسایی ک رتبشون معمولیه و پولشو دارن و رشته و دانشگاه خاصی رو میخوان پردیس میرن  

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نوبت دوم همون شبانس؟

اره اسم قدیمیشه 

ولی الان میگن نیمسال دوم 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
اگه انتخاب رشتت خوب باشه میتونی روزانه قبول بشی، سطح رشته ها میاد پایین. اما روزانه اس دیگه. مهم ب ...

بله درسته

توكل ب خداست

ممنون ازتون

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2728
اره اسم قدیمیشه  ولی الان میگن نیمسال دوم

ممنونم از اينكه وقتتونو ب من داديد

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
ممنونم از اينكه وقتتونو ب من داديد

یه صلوات خرجشه☺️

چه رشته های هس؟

باید تو دفترچه نگاه کنی نمیدونم دقیق

یه صلوات خرجشه☺️

عزيزم ١٠ تا صلوات فرستادم براي شما💚

الان قدم بعديم بايد چي باشه چ جوري ميتونم انتخاب رشته كنم ؟

عزيزم ١٠ تا صلوات فرستادم براي شما💚 الان قدم بعديم بايد چي باشه چ جوري ميتونم انتخاب رشته كنم ؟

مرسی عزیزم 

اولا که بشین دفترچه رو خوب بخون بعد اگه میتونی برو پیش یکی که تجربه داره سوالاتو بپرس یا تو نت سرچ کن 

مشاور انتخاب رشته هم هست میتونی پیش اون بری 

بعدشم به ترتیب علایقت و الویت هات رشته و دانشگاه و شهر رو بچین 

بالفرض من تجربی بودم 

الویت هام این بود :

۱- پزشکی تهران

۲-پزشکی بهشتی

۳-دندان تهران

۴-دندان بهشتی  

۵-دارو تهران 

۶-دارو بهشتی 

۷-پزشکی البرز

۸-دندان البرز

۹-داروی البرز

۱۰-پزشکی ازاد تهران 

و الی اخر 

که الویت نهمم قبول شدم 

من شهرستان برنداشتم کلا دیگه بعد این سه تا رشته تو تهران و کرج نشستم رشته های دیگه مثل فیزیوتراپی مامایی پرستاری اتاق عمل اینارو نوشتم تو دانشگاه های تهران و کرج