1822
1823
عنوان

يه مسلمون هس برام اينو ترجمه كنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 25 پست
اره اسم قدیمیشه  ولی الان میگن نیمسال دوم

ممنونم از اينكه وقتتونو ب من داديد

اگه عشق همينه  اگه زندگي اينه  يكي پاشه رو دوتاش برينه  در تاريخ ٩/٩/٩٩بهترين اتفاق زندگيم رقم خورد😻❤️لطفا در دلتون تكرار كنيد : به نيت قبولي اين كاربر (الهم صلي الله محمد و اله محمد) 🌼ممنون از دعاي خيرتون💕منم دعا ميكنم هرچي از خدا ميخوايد بهتون بده (الهم صلي الله محمد و اله محمد)❤️🧡💛💚💙💜
ممنونم از اينكه وقتتونو ب من داديد

یه صلوات خرجشه☺️

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
چه رشته های هس؟

باید تو دفترچه نگاه کنی نمیدونم دقیق

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یه صلوات خرجشه☺️

عزيزم ١٠ تا صلوات فرستادم براي شما💚

الان قدم بعديم بايد چي باشه چ جوري ميتونم انتخاب رشته كنم ؟

اگه عشق همينه  اگه زندگي اينه  يكي پاشه رو دوتاش برينه  در تاريخ ٩/٩/٩٩بهترين اتفاق زندگيم رقم خورد😻❤️لطفا در دلتون تكرار كنيد : به نيت قبولي اين كاربر (الهم صلي الله محمد و اله محمد) 🌼ممنون از دعاي خيرتون💕منم دعا ميكنم هرچي از خدا ميخوايد بهتون بده (الهم صلي الله محمد و اله محمد)❤️🧡💛💚💙💜
عزيزم ١٠ تا صلوات فرستادم براي شما💚 الان قدم بعديم بايد چي باشه چ جوري ميتونم انتخاب رشته كنم ؟

مرسی عزیزم 

اولا که بشین دفترچه رو خوب بخون بعد اگه میتونی برو پیش یکی که تجربه داره سوالاتو بپرس یا تو نت سرچ کن 

مشاور انتخاب رشته هم هست میتونی پیش اون بری 

بعدشم به ترتیب علایقت و الویت هات رشته و دانشگاه و شهر رو بچین 

بالفرض من تجربی بودم 

الویت هام این بود :

۱- پزشکی تهران

۲-پزشکی بهشتی

۳-دندان تهران

۴-دندان بهشتی  

۵-دارو تهران 

۶-دارو بهشتی 

۷-پزشکی البرز

۸-دندان البرز

۹-داروی البرز

۱۰-پزشکی ازاد تهران 

و الی اخر 

که الویت نهمم قبول شدم 

من شهرستان برنداشتم کلا دیگه بعد این سه تا رشته تو تهران و کرج نشستم رشته های دیگه مثل فیزیوتراپی مامایی پرستاری اتاق عمل اینارو نوشتم تو دانشگاه های تهران و کرج 

1883