2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم به امام رضا متوسل شو انشالله که باردار میشی

بهتر تاپیکت قفل کنی تا بیشتر از این ناراحت نشی گلی🍀

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
منم گناه داشتم من با دل شکسته نفرینش کردم هیچ وقت نمیبخشمش

حرفش درسته اما لحنش بد اگه از لحاظ مالي تامين نيستي دومي رو نيار توي اين وضعيت اقتصادي ايران كار اشتباهيه مگر خونه و ماشين داشته باشي و كار شوهرت مرتب باشه 

2728
عزیزم اون هرچی گفت اشتباه گفته ولی نفرین خیلی بده توروخدا اینجوری نگو هیچ وقت کسی رو نفرین نکن

والا ما گفتیم بچه نیار دیگه یکی داری ، تو این مملکت بچه هیچ آینده ای نداره. میگه داغ ببینی ، پس توام ببینی

والا ما گفتیم بچه نیار دیگه یکی داری ، تو این مملکت بچه هیچ آینده ای نداره. میگه داغ ببینی ، پس توام ...

کاش شما هم با لحن بهتری بهش می گفتی

الان دیگه تموم شده

دوتاتون همدیگه رو ببخشید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
خیلی عقده ای هستی خودتو سر بقیه خالی میکنی فعلا ک تو شدی گه خور ملت 😂🤣

میدونی چرا میگم بچه نیارین؟ چون الان تو و امثال تو که خودشون هیچ گ.هی نیستن چجوری میخوان یکی دیگرم تربیت کنن. بیچاره اون دوتایی که زیردست تو دارن بزرگ میشن

یه دونه بچه داری ،یه جوری تو تاپیکات گفتی خداااا بچه میخام انگاری بچه نداری😑 برو خدارو شکر کن که یه دونه بچه رو داری خانومایی هستن که آرزوشون هموو یه بچس واقعا نمیدونم چی بت بگم😟

[QUOTE=156104503]میدونی چرا میگم بچه نیارین؟ چون الان تو و امثال تو که خودشون هیچ گ.هی نیستن چجوری میخوان یکی دیگرم ت ...[/QUOTE

چون همه رو با خودت مقایسه میکنی ک ی شخصیت بدرد نخور و بی ادبی ک فقط بلدی پاچه بگیری کاش مامان بابات تو رو درست نمیکردن والا😊

2706