2737
2734
چون خودخواهی. میخوای بخاطر دل خودت یه بیگناهو وارد این دنیا کنی. درصورتیکه هیچ جوره نمیتونی بهش خدما ...

از کجا میدونید ؟ دیگه بچه اوردن دیگران به ما ربطی نداره ، دوست دارن بیارن تصمیم خانوادگیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا زیاد مهم نیست حسرت بچه که نداری. یکی داری هرکاری قراره بکنی برای همون یکی بکن. یکی دیگرم ا ...

وقتی این حرفارو میبینم و میشنوم حس بدی پیدامیکنم از اینکه دومی رو اوردم انقدخستم 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2728
2738
چرا؟ این حرفو نزن خداروشکر کن 

خیلی نا ارومه دوماهشه همش میگم من که داشتم میخواستم چیکار خسته شدم خواب و خوراک برام نذاشته مهمونم دارم انقد بده حالم

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
واگذارت به خدا خدا داغ عزیزتو رو دلت بزاره

عزیزم اینجوری نگو اینجا کلی آدم هست و طبیعیه که فکراشون با ما فرق کنه خودتو ناراحت نکن بهتره دیگه بحث نکنی ولش کن توکلت به خدا باشه انشاالله به حق امام حسین به زودی خدا یه بچه سالم بهت بده تا دل دخترت هم شاد بشه نا امید نشو یکی از آشناهای ماهم مثل شما چند سال منتظر بود برا بچه دوم به تازگی بچش به دنیا اومد چند سالم سنش از شما بیشتره

این نیز بگذرد...                                   
2706