2726
😮نگو 😂😂🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️

😁😂 کلی دوست کنکوری دارم،لعنتیا یجوری ریلکس خوابن که انگار من کنکوردادم نه اونا،

ازبس پیام دادم بهشون ،یکم دیگه سازمان سنجش بهم مدال میده

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
جای تعجب نداره ، وقتی مدارس باز شده ، دانشگاه ها باز شده ،هرچند آنلاین اما باز مراجعه به مدارس و دان ...

اره ابان ماه رو گفت 

توروخدا همه سر سجادتون دعا کنید برای دفع این بلا 

دعای همگی خدا قبول میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😂 کلی دوست کنکوری دارم،لعنتیا یجوری ریلکس خوابن که انگار من کنکوردادم نه اونا، ازبس پیام دادم به ...

😂😂😂😂استرس داری عزیزم🤔😂

🤣

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
2728
از فردا دوباره آژیر میکشن

تو این موج سوم کرونا من کجابرم که از آژیر کشیدنای موج سوم کنکور درامان بمونم😁🥴

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
😂😂😂😂استرس داری عزیزم🤔😂 🤣

اره خب ،بیداربشن سرشماری کنم ببینم موندن جایزهست یانه

جای تعجب نداره ، وقتی مدارس باز شده ، دانشگاه ها باز شده ،هرچند آنلاین اما باز مراجعه به مدارس و دان ...

واینکه رعایتی دیگه وجود نداره یعنی واقعا با یه عده بیسواد طرفیم ماخودمون به فکر خودمون نیستیم وای به حال دیگرون

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
اره خب ،بیداربشن سرشماری کنم ببینم موندن جایزهست یانه

😂

وایییی

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
ایشالا موفق باشید  لطفا برای دفع این بلا دعا کنید

🥴📿🤲