2726
عنوان

انتخاب رشته کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 67 پست

من دختر خالم شده ۵۲ هزار 

میتونه دولتی یچیزی بیاره؟

مجازه؟منطقه۳ هست

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پردیس که میارم

پردیس ینی چی 

چجوریه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2728
بااین رتبه هوشبری میاری دولتی راحت  چرا با این رتبه بری پرستاری  پرستاری خیلی کمه برا ای ...

پرستاری بازار کار خیلی خیلی بهتری نسبت به هوشبری داره 

و مهاجرت هم براش خیلی بهتره

لبخند بزن اینم میگذره ❄
پرستاری بازار کار خیلی خیلی بهتری نسبت به هوشبری داره  و مهاجرت هم براش خیلی بهتره

ولی حقوق هوشبری بالاتره ک پرستیژ بهتری داره و دردسر کمتری داره

اسی چرا داروسازی نمیزنی؟؟ دارو آزاد درمیای 

بنظرت با رتبه زیر 2گروه 6000  دارو میشه اورد؟؟پردیس یا ازاد؟؟

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
چند شدی نگفتی هااا؟

بیا خصوصی

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
2706