2410
2553
عنوان

انتخاب رشته کنکور

3013 بازدید | 67 پست

من رتبم 5000 شده میدونم پزشکی نمیارم ولی اگه انتخاب رشتم مثلا بر این اساس باش..

پزشکی

دندان

فیزیو 

شنوایی

بینایی

پرستاری

اتاق عمل

ازمایشگاه

مامایی

هوشبری

به ترتیب اولویت برسی میکنن و اگه نشد میرن رشته بعدی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزيزم الان ميشه انتخاب رسته كرد ؟

براي انتخاب رشته بايد چيكار كنيم؟

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2714
دوستم ۵۰۰۰ دارو ازاد خوند

با 0500 منطقه چند؟؟

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   

بااین رتبه هوشبری میاری دولتی راحت 

چرا با این رتبه بری پرستاری 

پرستاری خیلی کمه برا این رتبه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706