2726
عنوان

اینجا روانشناس نداریم کسی میدونه مشکل من چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید نفهمیدم منظورتونو

خلی دختر ببخشیدا 

مامانت امیدش ب توییه میدونی چقدر ضربه میخوره 

خودخواهانه فکر نکن 

دعا میکنم خدا مامانتو واست حفظ کنه 

ولی سعی کن قوی بشی و ازدواج کن تا بچه هات بشن امید زندگیت 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2728

خب اگر شما بمیرید مادرتون چیکار کنه؟ 

وقتی خودکشی کردید جواب خدا و وجدان خودتون رو چی میدید

شما به عنوان یک شخص در اجتماع میتوانید به صورت درست زندگی کنید و حتما نیازی ندارید هرچه زودتر شوهر کنید و...

هرچیزی سر جای خودش اتفاق میفته

از چی بترسیم وقتی یکی حواسش بهمون هست از چی هراس داشته باشیم وقتی خدا مراقب همه ی آدما هست؟ 

چرا دل نگران باشیم وقتی میتونیم بگیم 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

ما هیچ وقت تنها نیستیم حتی تو تنهایی و بی کسی خدا هست یا رفیق من لا رفیق له

هنرمند ،روانشناس،نویسندهو...
این حجم اضطراب نیاز به مراجعه به رواندرمانگر داره ، حتما اقدام کن 

میترسم بدم دکتر اگه مامانم بفهمهدیگه همش سرکوفت میزنه میگه دیوونه اخه الانم من همش تو خودمم یعنی با کسی حرف نمیزنم و نمیخندم مامانم تا ی چیزی میشه میگه افسرده برو دکتر

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
چرا عزیزم این فکرا میاد سراغت ؟فقط به خاطرحرف ازدواج؟ چند سالته ؟

۱۹ سالمه نمیدونم از این فکرا خیلی زیاد میاد تو سرم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
بکارتتو از دس دادی؟

نه

مامانا بد بچشونو نمیخوان

ولی مامانم میگه من میرم سرکار ۱ شب میام ولی مامانم بهم میگه چرا کار خونه رو انجام نمیدی من میام باید همه جارو جمع کنم بعد ب همه میگه این اصلا تو خونه کار نمی کنه یا بهم میگه اگه خونمون کسی نمیاد بخاطر تو هست ولی من هیج کاری نکردم بخدا ب کسی کاری ندارم 

2706