2703
2553

من همش میترسم خب مثلا الان چن تاشو مثال میزنم من فقط با مامانم زندگی میکنم یعنی کس دیگه رو ندارم البته خواهرام هستن و برادرم ولی برادرم کلا ی کشور دیگس و حتی جواب تلفن من رو هم نمیده این خواهرامم ک شوهر یکی از خواهرام بهم دست درازی کرده و من خیلی میترسم حتی برای  یک لحظه ام دوس ندارم بدم چون میدونم چی میشه ‌...حالا یک خانوم ک اشناهامونه ی بار ک منو دید گف اره باید زودتر ازدواج کنی چون اگه خدایی نکرده اتفاقی برای مامانت بیفته ت چیکار میکنی کجا زندگی میکنی با کی زندگی میکنی از اون موقع تا حالا این فکر جوری اذیتم میکنه ک دلم میخواد خودمو بکشم حتی بعضی وقتا میگم بدم قرض بخرم بخورم بعد ب مامانم بگم به همه بگه کرونا داشته یا ب این فک میکنم ک اگه ی وسیله ای رو سر کار بشکنم چجوری خسارت بدم دوباره ب خودکشی فکر میکنم ی جوری استرس میگیرم ک ‌حتی نفسم بند میاد بدنم سرد میشه قلبم خیلی کند میزنه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ب برنانه ریزی و ان تایمی هم حساسی؟

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب برنانه ریزی و ان تایمی هم حساسی؟

ببخشید نفهمیدم منظورتونو

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2456

عزیز دلم مشکل شما واقعا واقعا با مشاوره رفتن حل میشه

چرا یه بار برای همیشه خودتو راحت نمیکنی و نمیری مشاور؟

بری قشنگ یه کاری میکنه حالت خوب بشه ترسات از بین بره

نترس اصلا . کمیته امداد احتمالا کمکت کنه . 

‌اصلا این چیزا از ترسو استرسم کم نمی کنه احساس میکنم افسردگی گرفتم

2714
عزیز دلم مشکل شما واقعا واقعا با مشاوره رفتن حل میشه چرا یه بار برای همیشه خودتو راحت نمیکنی و نمیر ...

چیکار میکنه دارو میده 

پاکسازی روح تا چهل روز کامل انجام بده هرروز1000تا بگوو خدایا متاسفم خدایا منو ببخش خدایا دوستت دا ...

از هر کدومش ۱۰۰۰ بار

بخاطر فشارهای زندگیتونه، سعی کنید به آینده فکر نکنید چون اذیت میشید، همش ذهنتونو به سمت چیزای خوب ببرید، دوستای خوب پیدا کنید و به مادرتون فکر کنید که فقط شمارو داره پس فکر خودکشی رو از سرتون بیرون کنید، زندگی دنیوی خیلی کوتاهه پس تا میتونید زندگی کنید و لذت ببرید. 

چیکار میکنه دارو میده 

ممکنه بهت دارو بده

ممکن هم هست راه حل بهت بده یا درمان های دیگه

این موضوع که گفتی خیلی شایع هست خودتو ناراحت نکن اصلا

همه ترسات با مشاوره از بین میرن برو پیش یه پزشک خوب براش وقت بزار چون این جوری هزار بار میمیری و زنده میشی

‌اصلا این چیزا از ترسو استرسم کم نمی کنه احساس میکنم افسردگی گرفتم

کمیته امدا به کسانی که  ندارن کمک مالی میکنه .حتی شغل خانگی میده بهشون و در عوض بهشون پول میده . 

بچه هم نیستی بیان بهت دس درازی کنن داخل خونت .چاقو هست میتونی بردارز شل و پلشون کنی :( 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706