2726
عنوان

درد معده میزنه به قفسه سینم

207 بازدید | 10 پست

سلام 

من مدت یک ماه  هفته ای یکبار یه درد شدیدی از معدم شروع میشه میزنه به قفسه سینم و پشت کمرم اولین بار که اینطوری شدم زود رفتم دکتر نوار قلب برداشت گفت هیچی نیست گفتش اسید معدس... سر معدمم هر از گاهی سوز میده نفخ و باد گلوم یکم زیاد شده دلیلش چیه؟ 

احتمالش هست باردار باشم بخاطر اون باشه؟ 

11روز از موعدم گذشت زیر دلم عین درد پریودی شدن دارم هر از گاهی ترشح بی رنگ ابکی بدون بو دارم درد شکمم میزن به ران پاهام انگار کلی راه رفتم دوره قبل که پریود شدم و تموم شد بعد 12 روز یک روز ونیم لکه بینی افتادم دیگه قطع شد اخه دوماه بود دارو استفاده میکردم پریودم کاملا منظم شده بود... نمیخام فعلا بی بی چک و آزمایش بدم چون همش استرس صبر میکنم تا وسطا مهر ماه ببینم چهطور میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید هم سنگ صفراوی داری که پشت شونه ات درد میگیره

اوایل تیرماه سونوگرافی رفتم هم صفرا و هم کبد و نگاه کرد گفتم جفتشون خوبن... پشت شونم نمیزنه میزنه وسط قفسه سینم اونم پایین که نزدیک معدس 

یا بارداری یا معده ات میکروب گرفته. یک سر برو ارمایشگاه ازمایش جفتشونو بده اینقدر خودتو اذیت نکن

انقدر دردش بعده که زود آبجوش و نبات و عرق نعنا قاطی میکنم راه میرم آروم آروم خوب میشه الان از ساعت3گرفت تا4:30

انقدر دردش بعده که زود آبجوش و نبات و عرق نعنا قاطی میکنم راه میرم آروم آروم خوب میشه الان از ساعت3گ ...

عزیز برو یک ازمایش بده خودتو خلاص کن لااقل اگه باردار نیستی یک قرص بتونی بخوری.اگر میکروب معده هلیو داری باید درمان شه وگرنه زخم معده میشه... قبل از اقدام معده تو درمان کن