2726
عنوان

وای خدااا بدبخت شدم کنکور😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 55 پست
انقدر ناراحت نباش بابا دانشگاه آزاد قوچان قبول میشی

اره ولی مشهد دوس داشتم 😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا قتل ک نکردی...خیلی راحت بگو نشد خدا بزرگه سال دیگه 

😭😭😭😭😭دارم میمیدم حتی مجازم نمیشم جرات ندارم نگاه کنم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
بگو سخت بود فک نمیکردن اینجوری باشه رفتی دیدی؟؟؟ شایو خوب شده  ترازت

نمیتونم ببینم😭😭😭

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

خسته نباشید دلاورا😉(جهت روحیه دادن بهتون عزیزا عیب نداره سال بعد انشالله)

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
اره اطلاعاتش بده

فدات بخدا فقط تاریخ تولدشو دارم خوبه ؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
نه شماره پرونده یا شماره داوطلبی با شناره شناسنامه باید باشه

ندارم متاسفانه

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
روحیه ت محشره

محشر نیس فوق العادس😂😂😂 نمیدونم چرا ناراحت نیستم😐😐😐

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
نمیتونم ببینم😭😭😭

میخوای بده برم ببینم برات

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
محشر نیس فوق العادس😂😂😂 نمیدونم چرا ناراحت نیستم😐😐😐

محشر بهتره یا فوق العاده؟

امیدداری واسه سال آینده.

ولی اگر امید واهی داری اصلااا نمون با سوابق برو دانشگاه یا برو دانشگاه آزاد یچی بخون.

بعدا نگی خدا کسی نبود راهنماییم کنه

2706