2410
2553
عنوان

وای خدااا بدبخت شدم کنکور😭😭😭😭

959 بازدید | 55 پست

جوابا اومد و من هنوز به خونوادم نگفتم سر جلسه حالم بد شد بفهمن منو میکشن رسما😭😭😭😭😭😭😭دعام کنید خودمم نمبتونم نگاه کنم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔🖤

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودتو فوقش سال دیگه میخونی امتحان میدی 

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
برات صلوات دادم

دارم میمیرم😭😭😭😭

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودت ...

خونواده رو چکار کنم یه ماهه نمبتونم بگم بهشون الام چی بگم😭😭😭😭😭😭

2714

چقدر سخت میگیرین، ما رو ببینین درس خوندیم، چی شد😐

کلی استرس کشیدم هر دو مقطع کارشناسی و ارشد رو دولتی خوندم، الان تو خونه نشستم این وقت شب تاپیکای نی نی سایت رو نگاه میکنم😅

نگا کن ببینیم چن شدی

ببخش گلم من هر کاری کردم نتونستم نگا کنم بلد نیستم میشه شما زحمت بکشی واسه داداشمو نگا کنین 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
خونواده رو چکار کنم یه ماهه نمبتونم بگم بهشون الام چی بگم😭😭😭😭😭😭

بگو سخت بود فک نمیکردن اینجوری باشه رفتی دیدی؟؟؟ شایو خوب شده  ترازت

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
چقدر سخت میگیرین، ما رو ببینین درس خوندیم، چی شد😐 کلی استرس کشیدم هر دو مقطع کارشناسی و ارشد رو دو ...

خونوادم بخدا میکشنم😭😭😭😭😭😭

2706