1822
1823
عنوان

وای خدااا بدبخت شدم کنکور😭😭😭😭

917 بازدید | 55 پست

جوابا اومد و من هنوز به خونوادم نگفتم سر جلسه حالم بد شد بفهمن منو میکشن رسما😭😭😭😭😭😭😭دعام کنید خودمم نمبتونم نگاه کنم

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔🖤

کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه چشات وقتی میره رو هم برات لالاییه آخه... 🙂کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه واسه من هیچ کسی دیگه نمیشه مثله تو آخه... 🍃🙂

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودتو فوقش سال دیگه میخونی امتحان میدی 

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
1825
ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودت ...

خونواده رو چکار کنم یه ماهه نمبتونم بگم بهشون الام چی بگم😭😭😭😭😭😭

ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودت ...

چرا من هستم😐

دیشب خدا آروم صدام کرد و گفت :خوابی؟  عشقت داره امشب قربون یکی دیگه میره اونوقت توراحت خوابیدی؟😒😏 لبخند زدمو گفتم : خدا انگار تو خوابی که خبر از رسم دنیای خودتم نداری!!!😔😔

چقدر سخت میگیرین، ما رو ببینین درس خوندیم، چی شد😐

کلی استرس کشیدم هر دو مقطع کارشناسی و ارشد رو دولتی خوندم، الان تو خونه نشستم این وقت شب تاپیکای نی نی سایت رو نگاه میکنم😅

1856
نگا کن ببینیم چن شدی

ببخش گلم من هر کاری کردم نتونستم نگا کنم بلد نیستم میشه شما زحمت بکشی واسه داداشمو نگا کنین 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

بگو سخت بود فک نمیکردن اینجوری باشه رفتی دیدی؟؟؟ شایو خوب شده  ترازت

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
1826

نشون نده بهشون رتبتو بگو چیزی که علاقه داشتم قبول نشدم

دیشب خدا آروم صدام کرد و گفت :خوابی؟  عشقت داره امشب قربون یکی دیگه میره اونوقت توراحت خوابیدی؟😒😏 لبخند زدمو گفتم : خدا انگار تو خوابی که خبر از رسم دنیای خودتم نداری!!!😔😔
انقدر ناراحت نباش بابا دانشگاه آزاد قوچان قبول میشی

اره ولی مشهد دوس داشتم 😔

کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه چشات وقتی میره رو هم برات لالاییه آخه... 🙂کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه واسه من هیچ کسی دیگه نمیشه مثله تو آخه... 🍃🙂
1718