1874
1823
عنوان

جواب کنکور گرفتم

719 بازدید | 93 پست

1400منطقه سه

بیست و یه سالمه.بعد چهار سال با یه بچه یه ساله و بارداری کنکور دادم

نمی دونم چه حسی داشته باشم

کلا هنگم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری قبل97.5.28🙄

عالیه.آفرین به این پشت کار

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

خیلی خوب شدی مبارکه😊

🌸لاتَخَف و لا تَحزن اِنّا مُنَجُّوک نترس،غمگین مباش ما نجاتت میدهیم...(عنکبوت آیه۳۳) 🌸خدایا خودت فردامونو بساز تو بسازی قشنگتره🌈جادوی دلفریب بالابلندم زیبای بی نظیر مشکل پسندم 😎بعضیا مثل نمکن وقتی هستن وجودشون حس نمیشه وقتی نیستن همه چیز بی مزه است مواظب نمکای زندگیتون باشید😉😊  ۹۹/۹/۹ نیمه گمشدمو دیدم و..👰🤵عروس چقدر قشنگه ایشالا مبارکش باد😁گلیلیلیلیلیلی🌹🌱 یه صلوات مهمونم میکنی🌹🌱

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

افرییییین 👏👏👏👏👏👏

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 ۹۹/۹/۹ ب آرزوهام رسیدم شکرت 

خوش به حالت هی خاک بر سره من 

کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه چشات وقتی میره رو هم برات لالاییه آخه... 🙂کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه واسه من هیچ کسی دیگه نمیشه مثله تو آخه... 🍃🙂

چ رشته و ترازی؟؟؟

مبارک عزیزم 😍😍😍

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی😍 قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۶  وزن شروع ۶۶  وزن هدف ۵۵😍♥️ مهم نیس راهیو ک شروع میکنی چقد سخت باشه مهم اینه اگ شروعش کردی تا اخرش ادامش بدی 😍😍😍  باردار نیستم تیکر تولدمه☺☺☺

ای تو روحت😭😂

در تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد...🥰             °دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
خوش به حالت هی خاک بر سره من 

و همچنین من

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 ۹۹/۹/۹ ب آرزوهام رسیدم شکرت 
1826
😭😔

😢😢😢  

1899