2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مشاور نیستم به عنوان کسی که یه پشت کنکوری بوده میگم از همه جا برچین و برو 

تلاش کن خودتو نکش ولی تلاش کن 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2738

كسي نميدونه نتايج دانشگاه بدون كنكور كِي مياد؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
اینجا مشاور نیست  قشنگ صفحه اینجا رو ببند  گوشی رو بنداز  اون موقع بگو جدی

عزیزم من ک نصف دوازدهم رو با مجازی فهمیدم الان کلن آموزش مجازی شده گوشی رو نمیتونم بزارم واقعا

حالا که بحث کنکور و ایناس لدفا بم بگین دانشگاه پیام نور رشته روانشناسی بدون کنکور دارهههه یانع؟

هرکی اطلاعات کامل داره بهم بگه

بووووس ماچ به کلش🍓😻❤

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 

من میگم زندگی کن تلاش کن اما خودت رو نکش درس رو بخون اما حفظ نکن وقتی با تمام وجودت یک درسی رو یاد بگیری وقتی متوجه بشی این درس تو زندگی چه کاربردی داره میتونی یادش بگیری تا مدت های طولانی و یا تا آخر عمر بنابراین به نظر من لازم نیست سخت گیری بی خود کنی (بستگی به شخص شما هم داره البته)

هنرمند ،روانشناس،نویسندهو...
2706