2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم توی ۳ماه ۹کیلو کم کردم

هیچی نه کم کردم نه حذف

صبح ۶وسی تا ۸میرم پیاده روی

درطول روز چای سبز و دارچینو زنجبیل میخورم

البته با کشمش چون از شیرینیحات متنفرم

قندو شکر مصرف نمیکنم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
فقد افسرده شدم

خوب به منم بگو دیگه

آخع من وقتی افسرده میشم بدتر

وزنم میره بالا🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
خوب به منم بگو دیگه آخع من وقتی افسرده میشم بدتر وزنم میره بالا🤣🤣

خوش بحالت من وقتی ناراحتم عین بادکنک خالی میشم خداروشکر متوجه شدم که وزنم فاجعه میاد پایین ویتانبن واینا خریدم وخودمو نجان دادم کافی وبعدش ویتامینو قطع نکردم چون افسردگی دارم میدونم اگه قطع کنم وزنم ۴۰ میرسه😑😶😶

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
خوش بحالت من وقتی ناراحتم عین بادکنک خالی میشم خداروشکر متوجه شدم که وزنم فاجعه میاد پایین ویتانبن و ...

خوش به حال تو بابا منم میخوام بشم ۵۵ 😭😭

2706