2733
2739
عنوان

کادو دادن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 82 پست
فدات بسپار به خدا ، ختم بردار ولی توروخدا مواظب خودت باش نذار روحیه ت رو از دست بدی  این بیمار ...

تازگیا دارم به این نتیجه میرسم ک روحیه مو حفظ کنم.میدونی ت این ۵ سال خودمو داغون کردم ولی الان دیگه میخوام شاد باشم شاد حتی با اینکه مذهبی ام ولی میخوام برم کلاس رقص...میخوام ی مدت غم و غصه رو رها کنم

الهی......گاهی ... نگاهی....
تازگیا دارم به این نتیجه میرسم ک روحیه مو حفظ کنم.میدونی ت این ۵ سال خودمو داغون کردم ولی الان دیگه ...

الهی فداتشم بهترین کارو می‌کنی ، منم مذهبی ام ولی با آهنگای انگلیسی ورزش میکنم 

خیلی مشکلات مالی داریم ولی اصلا عین خیالم نیست 

حتما ورزش کن ، آهنگ گوش بده 

نقاشی بکش فوق العاده ست ، من همینطوری با گوگل یاد گرفتم نقاشی میکشم اینقدر روحیه میگیرم 

الان دارم چهره میکشم کلاس هم نمیرم 

برنامه غذایی تون رو عوض کن ، انیمیشن ببین 

من دیشب پلنگ صورتی دیدم 

همینجوری خیلی روحیه میگیری

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازگیا دارم به این نتیجه میرسم ک روحیه مو حفظ کنم.میدونی ت این ۵ سال خودمو داغون کردم ولی الان دیگه ...

برام عجیبه مذهبی هستی و انقدر خودتو داغوت کردی!

عزیزم ما مذهبیا بیشتر از ادمای دیگ میتونیم باور کنیم ک دنیا محل گذره ! 

سختی های این دنیا نوعی امتحانع برای عاقبت بخیری اون دنیا 

رفیق یادت نره ک تو با بچه ات امتحان شدی و وقتشه خودی نشون بدی! 

نه اینکع کوتاه بیای و خودتو ببازی

حتما قلبت وسعتش انقدر زیاد بوده ک توان این دردو داشتی 

پس کوتاه نیا چون امتحانه!

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
این برا همه جواب نمیده بعضی ادما ذاتا نمک نشناسن مثل شوهر من و خانواده اش بخدا بگم بهت چکارا کردم ...

درسته عزیزم تربیت خانوادگی خیلی مهمه 😔😔 ولی بهش بگو تحقیرت نکنه مریض میشی خدایی نکرده

2731
درسته عزیزم تربیت خانوادگی خیلی مهمه 😔😔 ولی بهش بگو تحقیرت نکنه مریض میشی خدایی نکرده

نمیفهمه

اخه واقعا مشکل داشته باشم پذیرشم بالاس قبول میکنه اما.......

شدم دیگه

افتادگی دریچه قلب گرفتم و اتقدر نفس کشیدن برام سخت شده

از منه شاد و سر و زبون دار به ادمه درونگرای گوشه گیر ساخت

رفیقم بود 
برام عجیبه مذهبی هستی و انقدر خودتو داغوت کردی! عزیزم ما مذهبیا بیشتر از ادمای دیگ میتونیم باور کنی ...

درسته من مذهبی هستم و ازاون سفت و سختااااش ولی خدا منو امتحان سختی کرد خییلی سخت واقعا اگه بگم وقتایی که پسرم ۴ ساعت گریه شدید داشت و من نمیدونستم اوتیسمه اصلا برام سخت نبود ولی وقتی فهمیدم اوتیسم داره و دنیا چ قدر براش ترسناکه ی جورایی مردم خیییلی درد کشیدم و می کشم تازه استادم میگفت امتحانای سخت تری هم در پیش داری هواستو جمع کن اینقدر دل نبند

نمیفهمه اخه واقعا مشکل داشته باشم پذیرشم بالاس قبول میکنه اما....... شدم دیگه افتادگی دریچه قلب گ ...

گلم با خودت عهد کن که دوباره خودتو بسازی 

هر اتفاقی واست بیوفته هیچکس به دادت نمی‌رسه 

روز ها واست سخت تر میشن 

خودتو شاد کن ، بذار همه بفهمن تحقیر هاشون واست مهم نیست و تو هنوزم شاد و خوشحالی 

این بدترین جوابه واسشون

گلم با خودت عهد کن که دوباره خودتو بسازی  هر اتفاقی واست بیوفته هیچکس به دادت نمی‌رسه  ر ...

واقعا هم هیچ کس برام مهم نیست

جز شوهرم

اونم هر از چند گاهی از دستم در میره ها😂😂

مشکل الانم سر خودخوری های گذشته امه ۷ سال برای ادمای بی ارزش حالمو بد کردم

الان با توکل به خدا فقط خودمو دخترم💪

رفیقم بود 
2738
درسته من مذهبی هستم و ازاون سفت و سختااااش ولی خدا منو امتحان سختی کرد خییلی سخت واقعا اگه بگم وقتای ...

عزیزم ناامید نباش از رحمت خدا ! 

خدا خیلی بزرگه 

نذار دغدغه و علاقه ات ب بچه باعث بشه ک فراموش کنی خدارو و هدف افرینشت رو!

سیمتو دوباره وصل کن

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
پسرت چند سالشه؟؟ چطور متوجه شدی عزیزم

پسرم ۷ سالشه از وقتی ب دنیا اومد با همه فرق داشت ارتباط چشمی نداشت...گریه خیلی زیاد و ناارامی حرف نزدن ۴ دست پا راه نرفتن ولی من از بس عاشقش بودم میگفتم طبیعیه تا اینکه وقتی ۴ سالش بود دیگه با پیگیری و  اینترنت و ...فهمیدم اوتیسمه

پسرم ۷ سالشه از وقتی ب دنیا اومد با همه فرق داشت ارتباط چشمی نداشت...گریه خیلی زیاد و ناارامی حرف نز ...

دختر من تازه دوسالش تموم شده حرف نمیزنه

چهار دست و پا هم نرفت

نگران شدم خواهر

اما گریه و بیقراری نداره

و برعکس فوق العاده ساکت و سوسوله

خدا به دلت ارامش بده که بشی ارامشش

بارداریت استرس و تنش داشت؟؟

رفیقم بود 
دختر من تازه دوسالش تموم شده حرف نمیزنه چهار دست و پا هم نرفت نگران شدم خواهر اما گریه و بیقراری ...

ن عزیزم نگران نش فقط ببرش روانپزشک کودک برای اطمینان خاطر...هر چ زودتر متوجه بشی بهتره ولی انشاالله ک نیست.

آره متاسفانه استرس زیاد داشتم اون منی ک خون بابام تو ناز و نعمت بودم

این نیز بگذرد روزای خوبم میاد یادت نره ان مع العسر یسرا

درسته..خدا میدونه ب همین امیدا و حرفا زندم...عاشق پسرمم خیلی ماهه خیییلی..یلی خوشکله اصلا مثل هیچ کس نیست تکه تک

2706