2737
2734
عنوان

کادو دادن شوهر

507 بازدید | 82 پست

ما قلب واقعی داریم و نیاز داریم یه وقتایی یهویی بهمون کادو بدن ، تولد و روز زن و ... بهانه ست واسه خوشحال کردن همدیگه ، پس اگه شوهرمون دقیقا همون روز یادش نبود کادو بگیره اشکال نداره خب یه روز دیگه میگیره و هدفش مهمه ، اگه کادوش فقط یه خودکار دو هزار تومنی بود بازم مهم نیست چون زحمت کشیده خریده و کلی ارزش داره

اما یه مشکلی هست ، گاهی یه شوهر نمونه و خوب داری ، عاشقانه بهش محبت می‌کنی و بهت محبت می‌کنه ، دیوانه وار دوستش داری و دوستت داره اما اهل کادو خریدن نیست هر راهی رو هم رفتی آخرش یه بار کادو خریده و بعدش دیگه نخریده و دلت نمیاد بهش گلایه کنی و ناراحتش کنی 

من تصمیم گرفتم یه کاری کنم ، ماه پیش تولدم بود و خیلی دلم میخواست واسم کیک بخره اما نخرید 

یه کم نون خامه ای خرید و بهم پول داد ، آخه من پول واسم مهم نیست چون هروقت بخوام بهم میده و آخرش هم همیشه پول رو دوباره به خودش میدم

تصمیم گرفتم خودم واسه خودم کادو و کیک بخرم و یه جشن کوچولو بگیرم تا دیگه توی دلم نمونه 

نظر شما چیه؟

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

خیلیم عالیی اینطوری ینی من اینطوری برداشتکردم ک خیلی ب خودت اهمیت میدی ارزش قاعلی🤗🥰

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیم عالیی اینطوری ینی من اینطوری برداشتکردم ک خیلی ب خودت اهمیت میدی ارزش قاعلی🤗🥰

مرسی فداتشم ، تازه می‌خوام واسه خودم کادو خودکار رنگی بخرم چون دانشجو ام و به شدت رو جزوه ام حساسم و رنگ های شاد خیلی آرومم میکنه

فقط بیجاره رو هم دعوت کن تو جشنت شابد اینطور اصلا تشویق هم بشه

مگه از گلوم پایین می‌ره چیزی بدون اون ، یه غذای خوشمزه درست میکنم و کیک و کادو ، یه چیز کوچولو هم واسه شوهرم میخرم که اونم خوشحال بشه 

2738
مرسی فداتشم ، تازه می‌خوام واسه خودم کادو خودکار رنگی بخرم چون دانشجو ام و به شدت رو جزوه ام حساسم و ...

چ فانتزی🤗

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
توهم عین شوهرت باش روز تولدش بهش پول بده فردا برای خودت ی جشن تولد کوچک تنهایی بگیر

نه عزیزم دلم نمیاد ، مردا نمیتونن مثل ما ذهن دیگران رو بخونن و حدس بزنن طرف چی دلش میخواد

یه بار مستقیم بهش گفتم واسه تولدم خودکار بخر ، یادش رفت بخره 😂😂😂😂 ولی بعدش خرید

عالیه استارتر منم حتما امتحان میکنم مرسی خوشکل

فداتشم مرد ها به یه زن با نشاط نیاز دارن ، اگه خدایی نکرده افسرده بشیم نمیگن به خاطر بی توجهی خودشون بوده و اولین کسی که مارو ترد کنه خودشونن

مگه از گلوم پایین می‌ره چیزی بدون اون ، یه غذای خوشمزه درست میکنم و کیک و کادو ، یه چیز کوچولو هم وا ...

چ مهربونی شما ولی بنظرم کادو رو برای خودت بگیر عزیزم قراره جشن شما باشه و حال شما خوب باشه برو چیزی ک دوس داری رو برا خودت بخر

وای اسی خیلی خوشم اومد منم دلم خواست

فدای دلت ، حتما لازم نیست خیلی هزینه کنی 

من یه بار کیک دو قلو و چای گذاشتم ، شمع گذاشتم رو کیک دو قلو ، پفک و بستنی هم گرفتم  اینقدر چسبید 

2706