2726
عنوان

ما برای برادرم دنبال دختریم کسی هست

2985 بازدید | 173 پست

داداشم ۳۱ سالشه و سربازیش ۲ ماه مونده بیکار ولی بابام خرجش میده خونه ماشین میده ولی پول طلا نداریم جهیزیمه هم داشته باشه دخترخوب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ممکنه بپرسم برادر گرامی تا این سن به چه کاری مشغول بودن که نه سربازی رو تموم کردن نه شغل و پس انداز دارن ؟

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2728
عزیزم ممکنه بپرسم برادر گرامی تا این سن به چه کاری مشغول بودن که نه سربازی رو تموم کردن نه شغل و پس ...

سوال منطقی ؟🤔🤔

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

الان همه متاهل ميشن يا رل دارن يا خواستگاراشون در خونشون صف كشيده

اونايي هم كه هرروز تاپيك ميزنن شوهر ميخوام همشون منم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706