1874
1823
عنوان

ما برای برادرم دنبال دختریم کسی هست

2892 بازدید | 173 پست

داداشم ۳۱ سالشه و سربازیش ۲ ماه مونده بیکار ولی بابام خرجش میده خونه ماشین میده ولی پول طلا نداریم جهیزیمه هم داشته باشه دخترخوب 

عزیزم ممکنه بپرسم برادر گرامی تا این سن به چه کاری مشغول بودن که نه سربازی رو تموم کردن نه شغل و پس انداز دارن ؟

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
عزیزم ممکنه بپرسم برادر گرامی تا این سن به چه کاری مشغول بودن که نه سربازی رو تموم کردن نه شغل و پس ...

سوال منطقی ؟🤔🤔

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

الان همه متاهل ميشن يا رل دارن يا خواستگاراشون در خونشون صف كشيده

اونايي هم كه هرروز تاپيك ميزنن شوهر ميخوام همشون منم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
1826
1718