2737
2734

من یه عکس گذاشتم یکم شالم عقب بود بعد اومده پیام داده دیگه سرتو لخت نکن😑من قفل کردم میخواستم بگم کو عکس سر لخت دایی جان گفتم ولش کن😐

هستین بزارم پیامشو

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم واسه همین دایی و عمو و.. فالو نکردم توی اینستا😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

دایی منم این هفته منو قهوه ای کرد

روم نشد بهش بگم به تو چه آخه

برگشته میگه تو پاهات رو خیلی از گلیمت درازتر میکنی

و آرایش داری و بدحجابی 😢😥

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

من ددخواست داییمو نپذیرفتم

هر چند ک هیچی پست نمیزارم 

ولی بازم😂😂😅

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
بگو ممنون ولی من پدر و شوهر دارم و قبل از اینها عقل و قوه اختیار

تازه بچه بودم میگفت حق نداری لاک بزنی😐😂

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

من تازه نصب کردم زیاد بلد نیستم کار کنم   چطوری قفل کنم کسی نبینه  هیچ عکس یا فیلم نزاشتم  مخاطبین رو هم دنبال نمیکنم   

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
خداییش شال سرم بود😐

خداییش داییت خیلی مودبه

دایی من هرچی از دهنش درمیاد میگه😷😢

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706