2733
2739
عنوان

تولدشوهرم

92 بازدید | 15 پست

سلام دوستان ۲۷مهرتولدشوهرمه چیکارکنم ک سوپرایزبشه وکادوچی براش بخرم؟؟

عقدهستم 

میخوام خونه خودمون براش تولدبگیرم خانوادشم نمیخوام دعوت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین . حتما یکی دو روز قبل بگیر تولدش رو 😀

من دقیقا دو روز قبل گرفتم . روز تولدش خانوادش نذاشتن تنها باشیم‌ . هی گفتن تولد داداشمونه ‌ . خبر نداشتن من قبلا کار خودمو کردم

2728

بنظرم تو خونه تولد نگیر تا پدر و مادرت مجاب نشن براش کادو بخرن 

دوما زیادی خرج نکن و خیلی تحویلش نگیر فکر کنه چه خبره و بره اسمونها و نگاهش از بالا به پایین بشه ، برید یه کافه یه کیک و کادوی ساده بنظرم خوب باشه

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2738
راس میگی خانواده شوهرمن کلا خودخواهن

واس من که روز تولدش خودشونو جر دادن قشنگ‌

انقد از شب قبلش زنگ زدن ک فردا بیای خونه مامان کیک بخری مابیایم تولدت 😐

کلی شوهرمو تو خرج انداختن و میوه و شیرینی و..‌ خرید.

والا تولد زوری ندیدیم 😐

واس من که روز تولدش خودشونو جر دادن قشنگ‌ انقد از شب قبلش زنگ زدن ک فردا بیای خونه مامان کیک بخری م ...

خانواده شوهرمنم دقیقا همینجورن خییییییلی پرروهستن ومیگن تولدبگیرین ومهمونی بدین وازاین حرفا 

خانواده شوهرمنم دقیقا همینجورن خییییییلی پرروهستن ومیگن تولدبگیرین ومهمونی بدین وازاین حرفا 

منم از سال بعدش یه کیک ارزون خریدم رفتم خونه مادر شوهرم ب همشون زنگ زدم گفتم تولد شوهرمه بیاین. مجبور بودن بیان و کادو بدن . میوه و شامم مادر شوهرم مجبوره درست کنه .

یه کیک ۵۰ تومنی میبرم‌ ۵۰۰ کادو میگیریم میایم‌ 😐 شوهرم میگه اینکارو نکن . میگم عزیزم دوس دارم با خانوادت باشی روز تولدت ♥️ میگه تو جقد خوووووبی

منم از سال بعدش یه کیک ارزون خریدم رفتم خونه مادر شوهرم ب همشون زنگ زدم گفتم تولد شوهرمه بیاین. مجبو ...

خیلی سیاست داری امامادرشوهرمن اگه اونجاتولدبگیرم اولا ک ب شوهرم میکه تدارکات شام راببینه بعدم اگه من نرم کمکش کلی ناراحتی وبحث میکنه 

2706