2726

یعنس اونقدری که الان استرس دارم هشت سال پیش موقعه جوابا کنکور خودم نداشتم 😐😐😐

اخه بش پیام دادم کنکور چیشد پیام داد مگه اومده جوابا و بعدش دیگه پیام نداد غش نکرده باشه😕😕😕😕

بیشعورم خودتونید 😁 😁 خو فک میکردم خودش فهمیده 😁😁

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا این غش نکرده باشه من هرچی پیام میدم جواب نمیده 😁😕

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

الان که فعلا ده تا اولو گفتن..ولی تا صبح خوابو ب ما حرام کردن

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
😐😐😐حالا جیکار دارین جیشد شما؟! صمیمی هستین؟

کل این سه سالو که میخوند برا کنکور خودم براش برنامه ریزی کردم میرفتم خونشون بالا سرش درس بخونه البته خودش میگفت بیا 

2706