2737
2734
عنوان

دندون درد تو رو خدا کمک کنید

136 بازدید | 24 پست

سلام دندون آسیاب پایین ک میشه دندون ششم روکش کردم ولی قبل از اینکه رو کش کنم، دندون هفتم که بغل همین دندون ششم هست  اون قسمتی ک مماس با سطح لثه هست خال زده بود پوسیدگی جزئی روی مینای دندون بود که فکر کنم کامپوزیت کرد از وقتی روکش دندون ششم رو گذاشتم این دندون هفتم درد داره همون قسمتی که کامپوزیت کرده دست میزنم درد شدیدی داره و شدیدا به چیز سرد و گرم حساس شده وبه شدت درد میگیره کسی این طور شده؟چی کار باید بکنم؟الان چند هفته هست ک اینطوره

منم روکش کردم بعد از عصب کشی 

تا چهار هفته اذیت بود دندونم 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همون دندون ک روکش بود اذیت بود؟من دندون کناریش که تازه ترمیم کردم اذیت میکنه  

آره همون که روکش کرده بودم حساسیت داشت به سرما و گرما و موقع غذا خوردن یه دردی میگرفت

شماهم برو معاینه عزیزم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
من دندونم رو پر کردم اینطور شد نزدیک یک سال درگیرش بودم تا خوب شد خودش خمیر دندون سنسوداین استفاده ...

از وقتی روکش دندون ششم گذاشتم دندون هفتم که تازه ترمیم شده  وبغلشم هست حساس شده نمیدونم چرا

از وقتی روکش دندون ششم گذاشتم دندون هفتم که تازه ترمیم شده  وبغلشم هست حساس شده نمیدونم چرا

من از دکتر هم پرسیدم علت رو نمیدونست گفت دیگه بعضیا اینجورین و بهتره خمیر دندون سنسوداین استفاده کنی

از وقتی روکش دندون ششم گذاشتم این دندون هفتم که تازه ترمیم شده حساس شده

خود دندونپزشکی که پیشش رفتی الان بیشتر از ما  میتونه کمکت کنه،باهاش تماس بگیر حتما فردا ببین چی میگه،چون بعضی وقتا ممکنه پوسیدگی رو کامل برنداشته باشه یا چون دندون کناریش  روکشه ممکنه غذا گیر کرده باشه دوباره پوسیده شه باشه،باهاش تماس بگیر مشورت کن که بعدا مجبور نشی هزینه ی زیاد تری بدی بابت درمان،ایشاالله که طوری نیست فقط حساسیته

2706