2737
2734

قرمه بار میزارن

چطور ابش تموم نمیشه 

نمیسوزه 

سواله لطفا احترام بگذاریییید

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تا حالا امتحان نکردم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

منم میذارم ولی مثلا ساعت ۱۰ شب میذارم تا ساعت ۳ که بیدارم میجوشه اماده میشه و دیگه خاموشش میکنم. خطر داره ادم بذاره روی گاز بره بخوابه‌

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
اتفاقا من همين الان كه تو تختم و گوشى بدست.آبگوشتم رو گاز در حال حاضر شدن براى نهار فرداست

خب گوشت پخته تو فریزر. نمیزاری مگه 

خب فقط پیاز داغش میمونه و سیب زمینیاش 

و نخود پخته هم ک فریز میشه 

من غذاها خوشمزه میشه اما دیگه چطور روشی بعضیا از شب ...

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بذارید تو زود پر راحت

یبار استفاده کردم خیلی میترسم

آره منم میزارم یکی قرمه یکی آبگوشت. اگه واسه ناهاره از شب قبل میزارم.. روی شعله کوچیکه و خیلی کم. یه کله نمیخوابیم تا صبح که. هر وقت بیدار شم چک میکنم. هم گاز خاموش نشده باشه هم غذا ته نگیره.محشرررررر میشه طعمش. حتما امتحان کنید

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

من آرام پز دارم میریزم توش، مامان من اونموقعه سرکار میرفت همینکارو میکرد میذاشت رو کدچکترین گاز از ساعت 1 تا5که پاشه نماز بخونه خاموش میکرد میخوابید 6،30پامیشد که 7بره سرکار

نگارگری(نقاشی سنتی) و نقاشی جزئی از وجود منه!!! 💜💜💜
2706