2737
2734
عنوان

الان قرمه سبزی پختم ولی لوبیا هاش نپخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 36 پست

مرسی خانوم گلا  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین معلومه خورشتت جا اعتاده پس اب خورتتم کمه کمم کنی ته میگیره یا له میشه بهترین کار اینه حوصله به خرج بدی دونه دونه لوبیاهارو برداری هر طور شده بعد بذار تو اب جدت بپزه همین ک دیدی لوبیاها پخته شده ابشو جدا کن بریز تو قرمت یه هم بزن بذار ۵ دیقه بپزه خاموش کن تمام

2728
آره الان تو گوگل سرچ کردم از امروز تا دوشنبه شب قمر در عقربه سرتون تو کار خودتون باشه به شوهراتون پی ...

اگه قمر در عقرب باشه چی میشه  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘