2737
2739

فردا نهار مهمون زیاد دارم 

گفتم یه کار کم شه 

چکار کنم گوشته پخته لوبیا نه🙁

لطفا راهنمای کنین خوش مزه بشه 

من برم یه سر بهش بزنم بیام بخونم😙

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا فردا زیرشو کم کن میپزه

وقعا خراب نمیشه 

اخه گوشتم پخته

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2731

مگه لوبیا رو خیس نکردی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بذار مه بپزه

خداییتاپیکا یه مدلی شده شک کردم شاید خونه ما تو لس انجلسه خبر ندارم

یکی می گفت شوهرم رفت اداره

اینم که زد لوبیاهای خورشتی نپخته کمک

خب د لامصبه حرمت بذارید

۳ نصفه شبه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2738
مگه لوبیا رو خیس نکردی 

چرا ولی دو ساعت

یادم رفت زود خیس کنم

زیرشو کم کن گوشته هیچی نمیشه بازم اگ نگرانی ی سرقاشق جوش شیرین بریز بعد ی رب میپزه😐نگران نباش من امتحان کردم مزه اش تغییری نمیکنه

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
بذار مه بپزه خداییتاپیکا یه مدلی شده شک کردم شاید خونه ما تو لس انجلسه خبر ندارم یکی می گفت شوهرم ...

😁🤣ببخشید اخه واسه نهاره 

دخترمم خیلی اذیت میکنه 

وقعا خراب نمیشه  اخه گوشتم پخته

نمیدونم والا. گوشت گوسفندی باشه ممکنه له شه. ولی گوشت گوساله بعید میدونم. من همیشه از شب میزارم تا خود فردا. فقط چک کن خشک نشه. شعله خیلی کم باشه.

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
بذار مه بپزه خداییتاپیکا یه مدلی شده شک کردم شاید خونه ما تو لس انجلسه خبر ندارم یکی می گفت شوهرم ...

😂😂😂😂😂😂

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2706