2733
2734
عنوان

از بدیه رابطه قبل ازدواج بگین

1003 بازدید | 39 پست

منظورم رابطه. ج ن س ی ه 

اونایی ک  ازدواج کردن قبل ازدواج با همسرشون رابطه داشتن اگ دوسداشتن بگن 

منم اعتراف میکنم خیلی دوسداشتم رابطه داشته باشم ولی قبل ازدواج همسرم کنار می‌کشید و بهم دست نمیزد 

اینو گفتم ک راحتتر بگین 

(از نیمه شب گذشته) ولی هیچ ربطی نداره جریان یکی از دوستامه فقط میخوام بدونم برا اونه یا ن 

قبل ازدواج و حتی نامزدیش رابطه کامل داشتن 

الان ب ی مشکلی خوردن 

میخوام  ببینم از اینه؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیییزههه😡😡

صد در صد😂

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2731
بله از همونه

خب من ک نگفتم مشکلشونو☹️

حرومه

حکم زنا داره

حد داره

نطفه بیفته حروم زاده است و ...

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2738

بزرگترین اشتباه دختره عمه من گفت دوران عقدیم اشکال نداره زن و شوهریم ولی طلاق گرفتن و بکارتشم از دست داد

من که خییییلی مخالفم حداقل ۵۰ نفرو رو دیدم که این بلا سرشون اومده 

بزارین واسه عروسی بخدا اصلا یه حال و هوای دیگه ای داره گول نخورین

مثال رابطه قبل ازدواج مثل این میمونه که تو یه چسب نواری هستی وقتی یبار به جایی بچسبی و کنده بشی دیگه خیلی سخت میتونی به جایی بچسبی،اگه قبل عقد رابطه داشته باشی اونم شک میکنه که نکنه قبلا با چندنفردیگه هم بودی که انقدر راحت قبول کردی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

مجردم ولی به نظرم اگه رابطه جنسی قبل ازدواج صورت بگیره

خیلی ممکنه طرف دلسرد شه و بره

یعنی دوستام این تجربه رو داشتن که طرفشونو از دست دادن

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
بدی نداره اگه هر دو عاشقه هم باشن و از هم مطمئن 

الان پسره چن بار وسط بحث بهش گفته 

تو ک خانوادت اینقد مذهبی بودن چرا اینقد راحت  پ ا ت و دادی بالا😶

خیلی از این حرفش زورش گرفت دوستم ی ساعت تلفنی حرف می‌زد گریه میکرد میگف من برا نیاز اون این کار کردم الان داره سرکوفت میزنه بهم

2706