2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ازدواج نکردی؟ اون خوشبخته؟

منم ازدواج کردم در ظاهر که خوشبخته خوب زنش واقعا از من سرتر بود الان افتاده به التماسم اما من یه تار موی شوهرمو با دنیا عوض نمی کنم اما اینو بگم خودمم خیلی اذیت میشم مجردی می مردم براش

2728
چرا؟چطور؟

پسرا یهو از آدم خسته میشن دلشونو میزنه میرن دوراشونو میزنن ولی دلتنگ میشن برمیگردن. 

همین نامزد سابق من بعد 50 روز پیام داد ک خیلی دلم برات شده و بیا باهم یواشکی دوست باشیم مامانم نفهمه ینی مامان خودش. منم گفتم نع و خدافظ

خب این دل شکستن نیست؟حق الناس نیست؟

عزیزم غصه نخور .واقعا سخته که۸سال به پای کسی بمونی واینجوری باهات رفتارکنه‌.من خودمم ۱سال درگیر یه نفر بودم همش میگفت دوستت دارم وعاشقتم درصورتی که دروغ بود همش.گفت من سربازم و میرفت ویک ماه من تنها بودم دوروز میومد دوباره میرفت تا یک ماه.منم ساده بودم تااینکه بش شک کردم زیارت عاشورا خوندم واز امام حسین خواستم کمکم کنه که بهترین راه رو جلوی پام بزاره به حق خودش دستش رو شد منم خواستگار داشتم اونموقع و ازدواج کردم .الان هرروز خداروشکر میکنم که حتی اگه زنش میشدم قطعاااا خوشبخت نبودم.بسپار به خدا گلم وفرامووشش کن.هرچند سخته و زمان لازمه ولی یکی میاد که انقدرررررر خوبه که باورتم تمیشه میگی خدایا شکرت که اون رفت بهت قول میدم

گل پسرم دوستت دارم💖
صد در صد هست ، کار اون شخص نهایت بی انصافیه ، ولی این رو بذار پای بی لیاقتیش ، لیاقتت رو نداشت ، دلت ...

درسته خدا بد کسیو نمیخاد ولی اونی ک دلم میخاست رو ازم گرفت 

2738

اخلاق شما هم خوب بود باهاش .درکش میکردی ؟چون برای من سالها پیش این ماجرا اتفاق افتاد. برای ما ۵ سال بود سالها خشمگین بودم نمی بخشیدمش ولی بعدها که به گذشته فکر کردم یادم افتاد چقدر اذیتش میکردم بی محلی میکردم فهمیدم حق داشت که بره 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

صبور باش ، بی شک حکمتی درش نهفته ست و بعدا پی خواهی برد ، اونوقت شاهد عظمت و مهربانی خدا خواهی شد 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

اينانسلشون منقرض نميشه لاشياي كثافت.منم يكبارتجربه كردم بهم خيانت شدوبايكي خوشكل تروپولدارتردوس شد.ونامزدكردمنم همچين ازش جداشدم كه بعدازيكسال زنگ ميزدگريه وخودزني كه قدرتوندونستم و...اينقدرحالم بدبودچهارسال همه چيموباختم .حتي خانواده امم خواستم ول كنم .اخرشم خيانت كردلاشي .بعدازيكسال تقريباتواوج داغونيمم باشوهرم دوس شدم اون موقع فهميدم عشق چيه والان دارم به اون روزاميخندم .چقدرساده بودم خداروشكرشوهرم خوبه پنج سال باهم بوديم زياده ولي خيلي خودشوثابت كردوخيلي مي اومدخاستگاري اونم تك وتنهاچون دوتاخانواده دشمن بودن .بلاخره اون قدرخودشوكشت تاازدواج كرديم .ايناميگذره اسي جان.خدايه جاي ديگه برات خوشبختي مياره مطمعن باش من اون پسره ي كثافت مهندس بود.شنيدم معتادشده اخرشم ازدواج نكرد😂😂

arsalanفندق مامان💋

فکرکن من یک ماه منتظرش بودم فک میکردم اون سربازه شبا تاصب ازدلتنگی گریه میگردم واون خونشون خواب بود میگفت پادگانم که من زنگ نزنم.خیلی قشنگ برام فیلم بازی کرد خیلییییییی اخرشم گفت حلال کن گفتم باشه حلال کردم  ولی امیدوارم خداهم ازت بگذره

گل پسرم دوستت دارم💖
2706