2733
2734

بستگی داره 

هر روز

اذر ماه میشه 4 سال  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما 2 ساله هنوز تو دوران اشنایی گیر کردیم .نوبتی شده انگار.ی مدت همش اون  کیلیپ اینا میفرسته تا سره صحبتو باز کنه باز چن روز میگذره من براش ی چیزی میفرستم.بنظرم خوبه همه چیو حفظ میکنیم شورش درنمیاد.زیاد باهم بودن شوره همه چیو درمیاره

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...
2731

دیگه باهاش نیستم. ولی هر روز میدیدمش.. ساعت خاصی نداشت ولی معمولا هر روز بود.. 

تلفتی ام میحرفیدیم بیشتر شبا یواشکی.. اخ چه حالی میداد.. اون وقتا واتس اپ و این چیزا نبود. چند وقت بعدش تااازه وایبر مد شد

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
دارین ترشی میندازین؟۴ سال پله اول موندین؟

نه بابا منتظریم خواهربزرگم ازدواج کنه و گرنه نمیدن منو 

تا بزرگه نره کوچیکه رو نمیدن خانواده من اینطورین

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
   نه بابا منتظریم خواهربزرگم ازدواج کنه و گرنه نمیدن منو  تا بزرگه نره کوچیکه ر ...

چقدر بده این سنتهای غلط باعث اذیت و گناه دوتا جوون میشه که بشینن بخت اونیکی کی باز شه

2738
چقدر بده این سنتهای غلط باعث اذیت و گناه دوتا جوون میشه که بشینن بخت اونیکی کی باز شه

دقیقا