2726
عنوان

چسب زدن روی نوک بینی درسته ؟؟

5441 بازدید | 22 پست

بچها من حدودا یکساله بینیمو عمل کردم 

الان یخورده نوکش ورم داره بنظرتون چسب بزنم روش فقط شبا تا صب  مشکلی پیش میاد؟کسی تجربه ای داره 

بعد از یکسال هنوز چسب میزنی؟

😂

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم  تا 3 ماه بیشتر نزدم چون ورم نوکش مونده الان فقط شبا میزنم رو نوکش  میخاستم بب ...

وای معذرت میخوام حواسم نبود😓😓😓😓

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾

ضرر که نداره

ولی بعد ۶ ماه فکر نکنم چسب اثر داشته باشه چه برسه ۱ سال

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
😅😅عب نداله ک دخمل 

ببشی من اطلاع ندارم 😄😄😄❤

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
2706