2733
2734
عنوان

من کنکوری نیستم اما....

206 بازدید | 23 پست

اگه اطرافتون کنکوری دارین نتایجو نپرسین بنظرم واقعا تحت فشارن واسترس دارن خودشون شاید دلشون نخواد کسی بدونه و مجبوری دروغ بگن،یه توصیه هم دارم به کنکوریا که هر رشته ای که قبول میشید رو سعی کنید به استاد اون درس اکتفا نکنید خودتون اهل تحقیق باشید و خودتونو درگیر نمره نکنید من خودمو خیلی درگیر نمره میکردم بعد اذیت میشدم الانم ارشد میخونم چشم روهم بذارید مدرکتون دستتونه🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم

چه عالی موفق باشین 

ب نظرتون ارشدآزاد خوبه بخونم؟!بعد چندین سال دوری از درس؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
دقیقاااا 😑😑من شب اعلام نتایج تلفن خونمون پشت هم زنگ میخورد فقط خداروشکر ابرومند بود نتیجه ام 🤦‍♀️

ازمنم میپرسیدن من نمیگفتم بعدفکرمیکردن من خیلی افتضاح شدم درصورتی که رتبم خیلی خوب بود

چه عالی موفق باشین  ب نظرتون ارشدآزاد خوبه بخونم؟!بعد چندین سال دوری از درس؟!

ارشد کلا دانشجو محوره یعنی استاد کارخاصی نمیکنه اگه خودت اهل تحقیق باشی خیلی موفق تری،خیلی از اساتید توقع دارن دانشجوی ارشد بتونه ی یه مقاله ی عالی بنویسه حتما مقاله نویسی رو تمرین کن،اگه برای رشته ات کار هست بخون اگه نیست نخون،درکل به ما که خیلیییی سخت میگیرن

ارشد کلا دانشجو محوره یعنی استاد کارخاصی نمیکنه اگه خودت اهل تحقیق باشی خیلی موفق تری،خیلی از اساتید ...

ممنون عزیزمم راهنمایی خوبی بود 

❤️

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
ی سری موقع اعلام رتبه ها زنگ میزنن ی سری موقع اعلام نتایج انتخاب ر‌شته🤦🏻‍♀️ میدونم نگرانن ولی حال ...

اره اصلا شاید دلت نخواد بگی نمیدونم چرا میپرسن من که میگفتم خداروشکر راضیم 

2706