2726

۱. وقتی میخواید تمومش کنید جدی منظورم نه خاله بازی ....

شمارشو حذف کنید هرچی هست و نیست حذف کنید.

ولی بلاک نکنید میدونید چرا ؟؟؟

وقتی بلاک کنید هی میرید از لیست چکش میکنید !و وسوسه میشید از بلاکی در بیارید یا حتی بهش پیام بدید 

که باعث میشه ضایع بشید و کم بیارید ...

ولی وقتی بلاک نکنید توی اوج قدرت و تسلط کات کردید ...

شایدم برگشت ...اما بلاک کنید سو تفاهم ایجاد میشه ناراحتی پیش میاد و دیگه کلا پل های قبلی خراب میشه و عمرا طرف برگرده 

اما یادتون باشه کسی که رفت دیگه نزارید برگرده 

پس بلاک در هر صورت نکنید فقط هرچی هست نیست حذف کنید ....

۲. اگر طرف بلاکمون کرد چکار کنیم؟؟

۳ حالت داره 

۱. یا میخواسته هی چکتون کنه و شایدم یک روز برگرده 

۲. میخواسته مانع پیام دادن شما بشه شاید با یک نفر دیگه شروع کرده  نمیخواسته طرفش شک کنه

۳. از روی بچگی و نادونی بلاک کرده و شایدم هیچ وقت برنگرده 

در هر صورت اگر بچه بازیتون گل کرد بلاک نکنید 

یک روز بعدا آشتی کنید طرف منت میزاره سرتون 

و در عصبانیت و دلخوری هم بلاک نکنید

بعدا پشیمون میشید دنبال بازگشت میگردید😆

.

اگرم دوسش دارید و دوستتون داره صلح کنید ....

شب بخیر😆😆😆

تا درس بعدی

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

حال ندارم بخونم خو😴

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بلاکش نکردم اونم همینطور..شمارش هم از یادم نمیره...تکلیف من چیه!?😂😂

محترمانه خداحافظی کردید فکر نداره

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
در هر صورت نباید بلاک کنی چون طرف بیشتر داغون میشه

کلا بلاک کار بدیه اتفاقا بلاک نکنی بیشتر میسوزه

کوووووووووو س

یک روزی یکی میره بیرون این کلمه رو میگه 

همه بهش میخندن 

بعد که میره طرف 

میگن چقدر بی 

ادب بود

آره خداحافظی کردیم کلا ولی هنوز شماره منو داره..نمیدونم چرا

شماره خیلیا غیر تو رو هم داره گلم

یک روزی یکی میره بیرون این کلمه رو میگه  همه بهش میخندن  بعد که میره طرف  می ...

عزیزم اشتباه تایپی بود 

گاهی وقتا قضاوت هم یجور بی ادبیه

داشتم میگفتم کوووو 

س اشتباه تایپ شد ک تا اومدم بپاکم دیدم دیر شده

شماره خیلیا غیر تو رو هم داره گلم

اگه منظورت اونه باید بگم نه..خیلی بیشتر از اینا بهش اعتماد دارم..منظورم اینه جوری که خداحافظی کردیم فکر کردم همه چیو کلا پاک کرده ولی از تل میفهمم که هنوز شمارمو داره

die hölle ist leer alle teufel sind hier
2706