2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانشونمیدونم فردا میبرمش درمونگاه. یک ماه پیش 8بود..غذا چی میدی بهش؟

من فرنی لعاب برنج سوپ موز گلابی هلو دو وعده شیر خشک 

شیر برنج 

بادام تو شیربنج لعاب برنج رنده میکنم براش

شما جی بهش میدی

جدید می خوام نخود فرنگی بریزم تو سوپ 

2456
من فرنی لعاب برنج سوپ موز گلابی هلو دو وعده شیر خشک  شیر برنج  بادام تو شیربنج لعاب برنج ...

پسره من خیلی بدغذاست هق میندازه ب خودش فرنی و حریره بادوم اصلا نمیخوره...شیره بادوم و دو وعده سوپ....هروعده چندقاشق میدی؟

پسره من خیلی بدغذاست هق میندازه ب خودش فرنی و حریره بادوم اصلا نمیخوره...شیره بادوم و دو وعده سوپ... ...

من قاشقی نمیدم  هرچقدر بخواد میدمش تا دیگه خودش دهنش سفت کنه که بگه نمی خوام اینجور میدم بهش

بادوم رنده کن داخل شیر برنج اونجور متوجه میشه؟؟؟؟ من داخل شیربرنج نبات میندازم که شیرین بشه بخوره

2714
بله

لعاب برنج من یه قاشق برنج میذارم با اب که پخته شد خود برنج با اب میکس میکنم نباتم از قبل انداختم اینجور میدمش دوس داره  بعد همین روش برا شیربرنجم انجام میدم منتها اخر دست بادوم رنده میکنم داخلش بعد شیر خشکم  یه پیمانه  میدم بعد میخوره

عه فردا امتحان میکنم ببینم میخوره...من تو سوپش اب قلمم میریزم

من نریختم اب قلم چحوری اب قلم میریزی یعنی میداری قلم تو اب وفتی پخت همون اب میریزی تو یخ دون بر میداری بعد هربار یه تیکه یخ زدش میریزی سوپ ؟؟؟؟اینجور میریزی براش؟؟؟

نباتم بنداز شیرین بشه که بخوره

2706