2410
2553

؟؟؟

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐

خودش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من الان ۱۵ماهشه بازم خودم بلند میشم درشب دوبار شیرش میدم اگه اجازه بدم خودش شبی یبار بلند میشه ولی میگم ضعیف میشه دلم نمیاد از بدنیا اومدنی هم مرتب بلند میشدم شیرش مسدادم دست خودش بودم ازهمون چهار پنج ماهگی شبی یبار بود

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
خب چرا بیدار کنی تو خواب شیر بده اما اگه در طول روز خوب میخوره اخر شب بده دیگه نده اگه گشنه باشه بید ...

منظورم همونه

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐
2714
من الان ۱۵ماهشه بازم خودم بلند میشم درشب دوبار شیرش میدم اگه اجازه بدم خودش شبی یبار بلند میشه ولی م ...

من بچم بد شیر میخوره مجبورم شبا تو خواب بش بدم الان یکسالشه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

خانما بچه ای که بعضی اوقات هر چقدر شیر میخوره سیر نمیشه و بازم میخواد و اگه ازدهنش بکشی بیرون گریه میکنه و جیغ میزنه و تا پنج و شیش ساعت اینطوره و بی قراره کولیک داره؟؟؟؟ 

چیکار به بچه دارید.یکی مثل من حسرت اینکه بچه هام شب بیدار نشن برا شیر شب و عمیق بخوابن کشت منو.یکی مثل شما خدا نعمت و گزاشته تو دامنش میگه بیدارش کنم.

میدونی چقدر مفید خواب برا بچه.تازه تو این سن میگن باید اگع شیر شب میخوره ازش بگیره.

برو چهار دستمال برقص و بگیر بخواب 

خدایا ناامیدم نزار
2706