2733
2739

وزن تولدش ۳۲۵۰بوده امروز ۴۷ روزش بوده و ۵کیلو شده شیرخشک میخوره اپتامیل میدمش دکتر گفت اینقدر بهش شیر نده چاق میشه شماهر چند ساعت چند میلی لیتر شیر میدید؟۵کیلو زیاده؟

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۲ ساله بودم راه نمیرفتم مامانم بردتم دکتر بهش گفته خانم انقده تپله نمیتونه راه بره بهس کم شیر بده هنوزم اثرلتش هست

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

نه بابا. بعدا لاغر میشه. پسر منم همش میگفتن. ۶ ماهگی ۱۱ کیلو بود. ولی از یک سالگی به بعد گرم گرم وزن میگیره. انقدر لاغر شده.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738