2733
2739

امروز اصن وقت نداشتم براهمین بیس دیقه بعدش زیرباسنم بالش گذاشتمو درازکشیدم بعدبیس دیقه پاشدم رفتم دشویی .کافیه بنظرتون؟روزتخمک گذاریمم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیرم این باور غلطه.اسپرم با کیفیت تو ثانیه های اول میره خودش تخمکو پیدا میکنه 

اهان عزیرم پس نیازی نیس اونجور دراز بکشم.چون ماه اولم بودکه تخممگذاریم پیدا کردع بودم گفتم درازبکشم

ببخشید این کارا دقیقا برای چیه؟

شانس بارداری بره بالا

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
اهان عزیرم پس نیازی نیس اونجور دراز بکشم.چون ماه اولم بودکه تخممگذاریم پیدا کردع بودم گفتم درازبکشم

دراز کشیدن خوبه  شاید بی تاثیر هم نباشه ولی نه این که حتما اینقد باید دراز بکشی چند دیقه دراز بکش ریلکس باش  کافیه

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2706