2733
2734
عنوان

جدا شم عایا😢

866 بازدید | 100 پست

دوستان منو شوهرم بعد چند سال دوستی بهم رسیدیم الان عقدیم اما اینقد شوهرم سرکوفت مهریه مو داده ک سنگینه و خونواده ت منو بدبخت کردن و اینا که جونم ب لب رسیده چکار کنم چهار ماه گذشته از نامزدی و عقدمون. جدا بشم ب نظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا مهریه چی پس میخوای بگیری

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

حالا مگ داده ک سرکوفت میزنه 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2738

یادش میره بعد یه مدت ولش بزا بگه

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

وا چرا طلاق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عین خیالتم نباشه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

فعلن ک بهش بگو مهریه نگرفتم ازت بگو دادگاه بیشنر از ۱۱۰تا قبول نمیکنه من به شوهرم تولدش بود گفتم بیا بریم ۷۳تاشو به اندازه تاریخ تولدت ببخشم محضر هم دیدم زنگ زدم شوهرم نیومد

2706