2737
2734
عنوان

لعنت به بیخوابی که

182 بازدید | 23 پست

لعنت به بی خوابی که خسته ام کرده واقعاااا 

صبح زود بیدار شدم خوابم میومد تا عصر گیج خواب بودم گفتم شب زود خوابم میبره

اما الان خوابم نمیاد 

چکار کنم اه 

زندگیمو مختل کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شب تاصبح بیدارم صبح تاظهرخواب 

چون کروناهس جایی نمیرم برای همین خسته نمیشم و شباخوابم نمیبره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731

منم هم همین طورم تازه با این تفاوت که من صبح هم باید پاشم برم سرکار 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

من همینطور😥😥

تازه ساعت ده دارز کشیدم هر کاری کردم خابم نبرد تا ۱ دوباره اومدم تو گوشی

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2738

ببین دوست خوبم سعی کن حتما بعد شامت کاهو بخوری . قبل خوابت شیر گرم حتی اگ عسل داری شیر و عسل بخوری . البته تو این گرونی ها خرید شیر خودش غیر ممکن داره میشه چ برسه ب عسل و...  ملاتونیمم اول نصف بخور دیدی اذیت نشدی بعد کامل بخور 

2706