2733
2734
شدیده؟  یکی از اقوام شوهرم پزشک عمومیه آزمایش قبلیشو دید گفت باید عمل کنی دوباره آزمایشو تکرار ...

با آزمایش که نمیگن عمل باید سونو و اسکن هم بکنی اگه توده باشه عمل میکنن

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شدیده؟  یکی از اقوام شوهرم پزشک عمومیه آزمایش قبلیشو دید گفت باید عمل کنی دوباره آزمایشو تکرار ...

بله شدید هست باید تو رنج ۵ باشه برای ایشون ۱۹۸ هست هرچقدر میزان tsh بالا باشه جلوی فعالیت تیروئید رو میگیره

آره آزمایش قبلیشم دو هفته پیش داده بود آزمایشگاه دانش تهران تو اونم بالا بود تکرار کرد

با این حساب کم کاری شدید داره

تیروییدش بزرگ نشده؟

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2728
شما میشناسید کسی که تیروئیدش تو این رنج باشه و با قرص خوب شه

من بالا ترین که دیدم 21 بود که با قرص داشت کنترل میکرد...ولی 198 خیلی بالا تره

ببین گلم دلیل تیرویید شوهر شما یه بیماری خود ایمنی هست

این چیزا تخصصی هست باید ببرید فوق تخصص غدد ببینه نه پزشک عمومی

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2738
توده به سرطان ربط داره؟ آخه مادرشوهرمم  سرطان داره

اگه تو اسکن و سونو توده ببینن و مشکوک بشن به سرطانی بودن توده رو نمونه برداری میکنن...تعداد خییییلی کمی از توده ها بد خیم هست جای نگرانی نیست ولی زود پیگیری کنید

ببین هر دکتری نبریدا و به یه دکترم اکتفا نکن

نظر چند تا دکتر باشه بهتره

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
یعنی کلا اگه توده داشته باشه نشونه ی سرطانه؟

نه

2706