2733
2734

من دو جلسه رفتم فقط،التهابش بیشتر شد زوم کردم رو سابسیژن ولی بازم مطمعن نیستم میگن سابسیژن خوبه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
من دو جلسه رفتم فقط،التهابش بیشتر شد زوم کردم رو سابسیژن ولی بازم مطمعن نیستم میگن سابسیژن خوبه

اره دکترم به من گفت سابسیژن بعد لیزر

من احتمالا سابسیژن انجام بدم شایدم پانچ یا لیفت چون پوستم خیلی شُله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دکترم به من گفت سابسیژن بعد لیزر من احتمالا سابسیژن انجام بدم شایدم پانچ یا لیفت چون پوستم خیلی ...

سابسیژن وابسته به لیزر؟نمیشه جدا جدا انجام داد؟زیاد درمورد سابسیژن خانمای اینجا نظر خوبی ندارن میگن پوست رو داغون میکنن مسئولیتی هم نمیپذیرن!!میکرو هم که یک روش محتمله

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2738
سابسیژن وابسته به لیزر؟نمیشه جدا جدا انجام داد؟زیاد درمورد سابسیژن خانمای اینجا نظر خوبی ندارن میگن ...

نه جداس

به من گفت سابسیژن انجام بده بعد بیا واسه لیزر تا جواب بگیری

نه جداس به من گفت سابسیژن انجام بده بعد بیا واسه لیزر تا جواب بگیری

اکی جلسه ای چقدرچند جلسه رفتی،چند دیگه میری؟چند درصد نتیجه گرفتی؟

من انجام ندادم هنوز ولی گفت یک و نیم میشه فقط سابسیژن  لیزرم دیه بستگی داره

اکی موفق باشی

2706