2726
عنوان

شپش سر

597 بازدید | 32 پست

دوستان دارم دیونه میشم... دخترم سه سالشه.. خیلی اتفاقی امروز متوجه تخم شپش تو سرش شدم.. بعد دیدم خیلی زیاده اول گفتم شاید شوره باشه ولی سرچ کردم دیدم دقیقا مثل تخم شپش چسبیده به ریشه موش.. موهاش و بردم کوتاه کوتاه کردم.. بعد موهاش و تو حمام شانه زدم ... فقط یه شپش افتاد میخاستم دیونه بشم.. سرش و تمیز شستم.. قبلش هم تخم شپش ها رو جدا کردم از موهاش.. الان میترسم نمیدونم چیکار کنم 

#درمان_شپش_سر

✨سرکه را به سر و موها بمالید.

✨از خوردن انجیر پرهیز شود.

✨کوتاه کردن مو

✨زاج با روغن زیتون

✨جوشانده برگ انار

✨مالیدن آب برگ ترب

✨بخور گیاه کندش

✨شستن بدن با آب سبوس برنج و روغن یا اسانس گل سرخ

✨روغن بادام تلخ را به سر بزنید دوساعت بعد حمام بروید.

✨صبر زرد همان آلوورا هست به سرتان بزنید.

✨مالیدن سماق مخلوط با روغن زیتون

✨شستشو با لعاب گل ختمی و سرکه "هردوباهم"

✍🏻یک قاشق حنا با یک قاشق پودر صبر زرد مخلوط کن و روزی یکبار تا سه روز به سر بمالید فقط به داخل چشم نرود ده دقیقه نگه دارید و شستشو بدهید بسیار مجرب و نتیجه بخش است.

❗️فقط یکی از روشها را انتخاب کنید، و داخل چشمتان نرود❗️

هرکس خود داند و خدای دلش که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرکه چارس

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

ببین فقط نرم کننده، بگیر نرم کننده گلرنگ بزن به موهاش تو حموم یه ده دقیقه ک گذشت بشور بعد با سشوار و شونه قشنگ بزار خشک شه موهاش بعد وازلین خیلی خوبه شب بزن به سرش پلاستیک بپیچ تا صبح ببرش حموم وازلین شستنش سخته بعد روزا بشین تخمارو هی جدا کن، و اینکه سس مایونز شب بزن به سرش تا صبح، و اسپند آسیاب کن بجوشون با آبش موهاش بشور بزار نیم ساعت بمونه آب بکش، بهترینش همون وازلین 10 روزی 1 بار چون کامل شپش رو میکشه بعد ک تخمشم هی جدا کنی کم کم ریشه کن میشه، شامپو شپش اصلا نگیر براش سرطانزا

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

سرکه سیب هم خیلی خوبه همینطوری روزا بزن ب موهاش، اصلا شامپو نخر تا مرحله آخر سرطان‌زا، تونستی هرروز هم ببرش حموم نرم کننده به همه جای سرش بزن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2706