2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کجا گفته آخه سنجش که اطلاعیه ای نداده🤨به خدا اخبارم چیزی نگفته تاجایی که من میدونم

اخبار گفته مثل اینکه

زرین امیز  هم گفته نهایتا حداکثر تا دوشنبه

مفهومش میشه یعنی یک شنبه 

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   

من دارم از استرس محومیشم

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
من رفتم سایت سنجش خبری نبود

الان که نیست یهووووووویی میاد

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
کجا گفته آخه سنجش که اطلاعیه ای نداده🤨به خدا اخبارم چیزی نگفته تاجایی که من میدونم

عمولا نمن دیگ یهو میذارن خیل عظیمی رو ب تشنج میدن🥵

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
😂😂😂😂😂 دور از جونت 

جدی میگم باور کن  مجازم نمیشم دیگه خجالت میکشم از خانوادم و اطرافیان

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
يكي از بچه ها زنگ زده سازمان سنجش رتبشو گرفته اصلا مطابق انتظارها نبوده

باورت شده؟

سرکارش گذاشتن

اصن امکان نداره زنگ بزنی بهت بگن

وقتی هم تماس بگیری بابخش اداری سازمان تماس میگیری ووصل میشی

به بخش تصحیح اوراق دسترسی نداری

2706