1874
1823

اره قطعا

مکن ای صبح طلوع

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

میگم بچه ها بنظرتون رتبه متوسط یعنی چند؟؟؟؟؟؟؟

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   

چی میشه دوباره یه موشک اشتباهی بزنن بخوره وسط سازمان سنجش 😀😂

کورد کویین👸😎 من سه تا عشق دارم تو زندگیم🤗 اولیش مامانمه😍😘 دومیش عشقم❤S❤که بهش میرسم🙃 سومیش پرستاری👩‍⚕️😎واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات مهمونم کنید 😋❤تاپیکای عکس تگم کنید خوجلام  😋😄

بابا مگ کنکور چیه ک جوابش چی باشه    اینهمه مدرک و دانشجو  کار کجا بود   سخت نگیرید بیخیال برید بخابید

خدایا  خودمو عشقمو ب خودت سپردم  مراقب زندگیم باش  یاارحم الراحمین 💓   ینی میشه ی روزی بدون ماسک بریم بیرون؟❤❤ لطفا لایک نکنید مگر در صورت درخواست خودم                                       لطفا درخواست دوستی ندید تمایل ندارم ممنون❤❤
1826
یا پیغمبر خدایا ترا به امام حسینت من به صبح نکشم

😂😂😂😂😂 دور از جونت 

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر جدید نیسدممم صاحب اکانت های ب دیار باقی شتافته دختر زبون🙄 دراز انعکاس ماه 💎هارلی کویین و...دوست  خوشگلی ک داری امضام میخونی امیدوارم خنده خونه دائمی لبات بشه لطفا ی صلوات واسه شادی نفر بعدی بفرست 😍😇💎 خدایا همیشه ک ن ولی خیلی جاها هوامو داشتی دمت گرم دستمو ول نکن تا بتونم دست مخلوقاتت رو بگیرم ⛄🌵 دیوونه وار تا اخر عمر عاشقتم بهترین اتفاق زندگیم 👫
1718