2737
2734

کانالی ک کلیپ همون خیانته توش بودا اینجا بچه ها معرفی کردن

یه فیلمای میذاره حال آدم بهم میخوره از مردا

هی لفت میدم نمیدونم چ کرمیه باز میرم میبینم کلیپاشو

اوندفه یه فیلم گذاشته بود یه خانوم نازا بدون اجازه ی شوهرش دعانویس آورده بود خونه ک براش دعابنویسه حامله شه

مرد دعا نویسع هم از این پیرمرد خپلا

هیچی دیگع قشنگ زنه مردمو لخت کرد نشست روش، رو شکمش دعا نوشت 😐

چرا اسم دعا رو خراب میکنن دعا ینی حرف زدن با خدا🙁😪

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اییییییییی🤢🤢😂😂😂😂😂 حقشه 

اینهمه دکتر و دارو و درمان اینهمه اماکن زیارتی و نذر و نیاز اخه ادم عاقل به رمال متوسل میشه؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

کی اونجا فیلم گرفته؟ این چیزا ساختگی هستن برای اسیب به فکر و فرهنگ 

چرا نشنیدیم دور ترین اشنای ما این کارای عجیب رو انجام بدن؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
اون کسی که به این خرافات اعتقاد داره و به عامل خرافه به این راحتی اعتماد میکنه باید یه لحظه به این م ...

چی بگم والا

ینی فیلم گرفتن آبروی خودشونو ببرن؟ خیلی زشت بود آخه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
چی بگم والا ینی فیلم گرفتن آبروی خودشونو ببرن؟ خیلی زشت بود آخه

کسی ک این کارو با هدف انجام میده براش مهم نیست کسی بشناسدش, مگه چند نفر میشناسنش اصلا

تعداد کسایی که نمیشناسن و باور میکنن چندهزار یا میلیون برابر کسایی ک میشناسن هستن

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

چرا ی ادم عاقل باید ی مرد غریبه رو راه بده خونش اونم واسه دعا وخرافات بعدشم کی فیلم گرفته دوست عزیز دیگه نرو سراغ این کلیپای منفی ودوزاری این همه چیزای خوب باور کن این چرندیات رو ذهنت تاثیر میذاره 

یعنی دعانویسه فیلم گرفته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706