2726
عنوان

بنطرتون مستاجراهم خونه دارمیشن؟ 🥺🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 127 پست

خدا کمک کنه پول رهن سال بعد رو جور کنیم خونه خریدن پیشکش   

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه با این وضع...نه متاسفانه

نهههههه نگو

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2728
بله عزیزم. مام ۸ سال مستاجر بودیم امسال به کمک خدا خریدیم. ۱۴۰۰۰ تا ذکر "یا جواد الائمه ادرکنی" رو ...

🌹🙏😘😍مبارکه

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
☹️☹️☹️☹️

چی بگم والا گرونه درامدها پایین .وام بگیرید  یکم پول خودتون یکم قرض کنید خونه بخرید . خونه روبدید رهن پول رهنم وردارید . اینطوری شاید بشه یه خونه ۷۰.۶۰متری بخری

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
پول خونه رو خدا میرسونه  من بعد 13 سال خونه خریدم  هنوزم باورم نمیشه چه جوری پولش ...

میتونی تعریف کنی؟ 

حالا خونه دار نشيم ميخوايم با خودمون ببريم اون دنيا؟؟بيخيال عزيزم  لذت ببر تا وقتي هستي

یکی ب رنج یکی ب گنج خواهرشوهرم اینقدر ملک واملاک داره زمین ومغازه وچندین خونه اخرش حریصه همش میخاد پول رو پول بندازه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2706