2726
عنوان

مادرشوهر یامستاجر

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 77 پست
رو نده عزیزم منم بغل خونه مادرشوهر میشینم انقد دخالت کردن دیگ هرچی تودلم بود گفتم رفت امدم خیلیییی ک ...

چیکار کنم عزیزم چجوری رو ندم الان زنگ زدم شوهرم میگم بیا بالا دوتا چیزم بهم گفت با اینکه میدونه از تاریکی میترسم خواابم نمیبره خدا لعنتش کنه به حق علی نمیگه زنت حاملست برو پیشش ی وقت نترسه کاری چیزی داسته باشه قربون خدا برم تو این ده سال یذره ارمش نداد بهم کثافت 80 سالشه بازم چسبیده به این دنیا میگه عروسی بچه هاتو میبینم یعنی😒😒

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
ای بابا ، خونواده شوهرم خیلی اهل دخالت نیستن و منم چون از اول خیلی به حرفا توجه نمیکنم کاری به کارم ...

میاد بالاسرم بیدارم میکنه میگه باحوله نخواب مریض میشی

چقدددد بین منوجاریم فرق میذارن بمانددیگه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چرا با من دعوا  میکنی؟؟؟😂😂😂😂  شرایط مستاجری رفتن و داری، برو. جونت واجبتره عزیزم. ...

غذانذری اگه سه تا بگیریم یکیشو برمیداره

باور میکنیییییی😑😑😑

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728
یا خدا نگو که بی خبر میاد تو خونه ت

درمیزنه جواب ندم میاد تو

اون زمانی که خواستم بیام اینجا حتی سنگای روزمین بهم گفتن نرو خونه مادرشوهر

ولی ازبس تعریف کرده بودن ازش و منم شناختی نداشتم گفتم نه باهاش به مشکل نمیخورم و رفتم حالامیفهمم چه کردم

چیکار کنم عزیزم چجوری رو ندم الان زنگ زدم شوهرم میگم بیا بالا دوتا چیزم بهم گفت با اینکه میدونه از ت ...

باید شوهرتو درست کنی بخدا عصاب منم خورد شد افسردگی شدید گربتم ولی زندگیمو اونطوری ک خودم خواستم درست کردم چون خانواده شوهرم یکی ازعمش توزندگی همه دخالت میکنه زن عموی شوهرمو روانی کردن همچی دست اونه دخترنمیتونه باشوهرش ی خرید بره همرو اون نظرمیده ولی ب من جرعت نمیکنن بگن اینکارو کنن البته ازشوهرمم میترسن 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
غذانذری اگه سه تا بگیریم یکیشو برمیداره باور میکنیییییی😑😑😑

به نظرم تاپیک زدنت بی دلیل بوده. شما خودت میدونی که فقط باااید بری از اونجا. بری جایی که حداقل یک ساعت فاصله بینتون باشه.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اون زمانی که خواستم بیام اینجا حتی سنگای روزمین بهم گفتن نرو خونه مادرشوهر ولی ازبس تعریف کرده بودن ...

حالا همسرت راضیه که برید مستاجری؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
به نظرم تاپیک زدنت بی دلیل بوده. شما خودت میدونی که فقط باااید بری از اونجا. بری جایی که حداقل یک سا ...

واقعامیگی؟هنوز شک دارم میترسم برم از پس خرجابرنیام یارفتار صاحبخونه بدباشه یا وسایلم خراب بشه 😐بعد بفهمم اشتباه کردم بخوام برگردم

باید شوهرتو درست کنی بخدا عصاب منم خورد شد افسردگی شدید گربتم ولی زندگیمو اونطوری ک خودم خواستم درست ...

شوهرم خانواده دوسته جون به جونش کنن طرف اوناست.نمیدونم چیکار کنم درمونده شدم بخدا😢

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
حالا همسرت راضیه که برید مستاجری؟؟

امروز یه اتفاقی افتاد بینمون شوهرم اومد خونه ازحرص میلرزیدمومیگفتم براش

گفت چیکارکنیم بریم مستاحری؟گفتم بریم

میخوام حالاکه راضی شده اگه کارم درسته نونو بچسبونموجمع کنم

درمیزنه جواب ندم میاد تو

درو قفل کن ، من جات باشم لخت میخوابم طاق باز ، یه بار اوایل ازدواجم مادرشوهرم گفت جاریم همیشه درو باز میذاشت توام درو  باز بذار هوا بیاد خنک میشه پایین منم گفتم شرمنده مامان من لخت تو خونه میچرخم اونوقت مثبت 18 ازم میبینی ، دیگه همون شد

واقعامیگی؟هنوز شک دارم میترسم برم از پس خرجابرنیام یارفتار صاحبخونه بدباشه یا وسایلم خراب بشه 😐بعد ...

بگم برات متاسفم ناراحت میشی؟؟ 

جونتو ...جوونیتو.. ول کردی به فکر خراب شدن اثاثی؟؟   به قول مادر خدا بیامرزم کمتر بخورید گرد بخوابید... ولی ارامش داشته باشید

شوهرم خانواده دوسته جون به جونش کنن طرف اوناست.نمیدونم چیکار کنم درمونده شدم بخدا😢

برامنم بود خواهر چنان تغییر کردفقط بهش ثابت شده

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706